حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>توزیع برق استان تهران میزبان مسابقات تیراندازی دهه مبارکه فجر
عنوان خبر :توزیع برق استان تهران میزبان مسابقات تیراندازی دهه مبارکه فجر
خلاصه خبر :اولین جشنواره مسابقات ورزشی همکاران صنعت آب و برق به مناسبت ایام ا... دهه مبارک فجر آغاز شد که در اولین روز، شرکت توزیع برق استان تهران میزبان مسابقات تیراندازی این دور از مسابقات شد.
متن خبر :

قادر رضوانی مدیر امور پشتیبانی و دبیر کمیته ورزش این شرکت با اعلام این مطلب گفت: در این مسابقات حدود 16 شرکت از صنعت آب و برق اعلام آمادگی کردند که با برنامه ریزی دقیق و از پیش تعیین شده همکاران در تاریخ 12 بهمن در رشته تیراندازی با تفنگ بادیدر سالن تیراندازی مجموعه برق تهران  با هم به رقابت پرداختند.

وی افزود: در این دوره همکاران شرکت توزیع برق استان تهران، خانم ها ندا فلاحی و لیلا جانعلیزاده  از شرکت توزیع برق استان تهران به ترتیب مقام  اول ودوم و سمیه طالب زاده از شرکت مدیریت شبکه برق ایران مقام سوم را کسب کردند. در مسابقات تیراندازی برادران نیز آقایان مصطفی حافظی از شرکت آب و فاضلاب استان تهران، مصطفی بابایی از شرکت توزیع برق استان تهران  و محسن رجبی از شرکت برق منطقه ای تهران  حائز مقام های اول تا سوم شدند که  در همایشی که مدیران ارشد و ورزشکاران صنعت آب و برق حضور خواهند داشت از قهرمانان رشته های مختلف ورزشی تقدیر خواهد شد.

رضوانی افزود: شرکت توزیع برق استان تهران در راستای افزایش ایجاد همدلی، رفاقت و رقابت سالم در بین کارکنان، بانک اطلاعاتی از ورزشکاران آقا و خانم شرکت و همچنین پیشکسوتان ورزشکار تهیه کرده است که گام های بسیار موثری در جهت توسعه امر ورزش در شرکت برداشته شده و استقبال بی نظیر همکاران و کسب مقام های برتر، موید این مطلب است و ایجاد این بانک اطلاعاتی ،در شناسایی افراد با قابلیت های مختلف ورزشی را به دنبال داشت که در این راستا موفق به تشکیل تیم های مختلف ورزشی شدیم.

وی افزود:خروجی ورزش شرکت را در تیم فوتسال مشاهده کردیم که به مناسبت ماه مبارک رمضان برگزار شد و مقام دوم  را کسب کردیم .تیم کوهنوردی شرکت نیز تشکیل شده است که صعود های سراسری داشته اند.رضوانی در تکمیل صحبت های خود اظهار داشت:خوشبختانه برنامه های ورزشی متعددی در دستور کار کمیته ورزش قرار دارد که در سال 94 با برنامه ریزی های دقیق این مهم اجرایی خواهد ش

تاریخ ثبت : 1393/12/05 13:33