حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>معاون بهره برداری شرکت:در ماه های اخیر تغییرات اساسی در بهبود وضعیت شبکه برق چهاردانگه به چشم می خورد
عنوان خبر :معاون بهره برداری شرکت:در ماه های اخیر تغییرات اساسی در بهبود وضعیت شبکه برق چهاردانگه به چشم می خورد
خلاصه خبر :اولین جلسه ایمنی امور برق چهاردانگه با حضور پرسنل جدید این امور پس از تغییر و تحول منطقه از حالت سیم داری به بهره برداری توسط شرکت توزیع برق استان تهران تشکیل گردید.
متن خبر :

در این نشست که معاون بهره برداری و دیسپاچینگ و مدیر دفتر ایمنی و مدیریت بحران شرکت حضور داشتند، مهندس بیات ضمن ابراز رضایت از اقدامات انجام شده طی ماه های گذشته اظهار داشت: تغییرات اساسی در وضعیت شبکه به چشم می خورد و همکاران جدید بهره برداری منطقه باید به اجرای دقیق دستورالعمل های ایمنی در انجام کار توجه کنند.

در ادامه مهندس گل محمدی مدیر دفتر ایمنی و مدیریت بحران شرکت گفت: با توجه به نوپا بودن بهره برداری این امور پیشنهاد دادیم جلسات ایمنی به صورت هفتگی برگزار تا دستورالعمل ها و قوانین ایمنی به صورت ساختاری در تک تک پرسنل بهره برداری پیاده سازی شود.

گفتنی است کمیته فرعی ایمنی نیز با حضور مهندس گل محمدی برگزار شد و مسائل مربوطه مورد بحث و تصمیم گیری قرار گرفت.

مهندس دمیرچی مدیر منطقه برق چهاردانگه در حاشیه این نشست گفت: با تصمیم مقامات ارشد شرکت، ساختار بهره برداری برق چهاردانگه از حالت پیمانکاری خارج و توسط پرسنل بهره برداری اداره خواهد شد.

وی افزود: در این زمینه با همکاری کلیه معاونت های ستاد شرکت و تامین سخت افزارهای لازم، از ابتدای آذرماه سال جاری پرسنل جدید پس از طی مراحل جذب و گزینش و گذراندن دوره های مورد نیاز، فعالیت خود را در منطقه آغاز کردند.

تاریخ ثبت : 1393/09/17 15:30