حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>فرماندار شهرستان فیروزکوه:تلاش همکاران برق فیروزکوه، تلاش رزمندگان خط مقدم است
عنوان خبر :فرماندار شهرستان فیروزکوه:تلاش همکاران برق فیروزکوه، تلاش رزمندگان خط مقدم است
خلاصه خبر :با حضور 70 نفر از عوامل منطقه برق فیروزکوه،پیمانکاران اجرایی و 4 منطقه ی قرچک ،ورامین ،پاکدشت و رودهن در منطقه برق فیروزکوه انجام شد.
متن خبر :

ابوالقاسم مهری فرماندار شهرستان فیروزکوه در مراسم افتتاحیه طرح جهادی غدیر گفت : کارکنان برق فیروزکوه رزمندگان خط مقدم هستند و تلاش آنان مقدس و خدمتشان قابل توصیف نیست.

وی تاکید کرد: من  به عنوان فرماندار مردم شهرستان فیروزکوه ، از تلاش های ارزنده و حسن خلق پرسنل برق رضایت داشته و به خود می بالم در شهرستانی هستم که دستگاه خدمات رسانی چون برق بدون چالش ، فساد  و حتی یک معترض به کار خود ادامه می دهد.

به گزارش روابط عمومی برق استان تهران، علی اکرم منصور کراتی مدیر منطقه برق فیروزکوه نیز در سخنانی گفت :شهرستان فیروزکوه با داشتن جمعیتی 80هزار نفری در 150 کیلومتری از پایتخت ،دارای مناطق صعب العبور و کوهستانی متعدد است و تقریبا در نیمی از سال با شرایط بد آب و هوایی دست و پنجه نرم می کند و طبق واقعیات  اکثرشبکه های توزیع این شهرستان از این مناطق عبور می نماید .

وی افزود: بر این اساس منطقه برق فیروزکوه با برنامه ریزی لازم در سالی که رهبر معظم انقلاب آن را سال عزم ملی و مدیریت جهادی برای دستگاه های خدمات رسان نام گذاری نمودند ،عزم خود را جزم و با شناسایی نقاطی که بیشترین عارضه را در شبکه های توزیع برق منطقه فیروزکوه به خود اختصاص داده بود و حوادث غیر مترقبه در این مناطق بیشتر مشاهده می شود را انتخاب و در غالب یک سناریو و با حمایت مدیریت عامل و معاونت بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت با هدف اصلاح و بالا بردن قابلیت اطمینان شبکه و کاهش انرژی توزیع نشده به مرحله اجرا رساند .

کراتی تصریح کرد:هدف از انجام این مهم ،اصلاح و بهینه سازی بخش زیادی از شبکه فشار متوسط هوایی،دو فیدر آتشان و سازمان مسکن فیروزکوه با تعویض تعدادی مقره سوزنی ،بشقابی،راس تیری و همچنین اصلاح جمپر و سکشن شبکه،تعویض کنسول، رفع نقاط خطر با نصب پایه ،جمع آوری پایه های اضافی و در انتها کاهش خاموشی بی برنامه و جلوگیری از انرژی توزیع نشده ،کاهش تلفات انرژی و جلب رضایت مشترکین و پیشگیری از بحران های احتمالی بود .

وی خاطر نشان کرد:مکان عملیات در شهرستان ،مسیر 2 فیدر سازمان مسکن و آتشان از کیلومتر 15 محور فیروزکوه تهران به سمت گردنه امین آباد تا خط مرزی برق دماوند بوده است .

تاریخ ثبت : 1393/09/17 15:28