حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>ابرمرد توزیع نیروی برق استان تهران به درجه بازنشستگی نائل شد
عنوان خبر :ابرمرد توزیع نیروی برق استان تهران به درجه بازنشستگی نائل شد
خلاصه خبر :مهندس سیددانش مدنی قائم مقام پیشین شرکت توزیع نیروی برق استان تهران در جمع مدیران ارشد صنعت برق، همکاران و همراهان پرشور خود، دروه سبک دوشی زندگی خود را آغاز کرد.
متن خبر :

در مراسمی که به مناسبت قدردانی از زحمات سی ساله مهندس مدنی در سالن شهید عباسپور برگزار شده بود، مهندس سیدعلی بربند مدیر عامل شرکت در سخنانی وی را به عنون مدیری شایسته و منظم و دقیق عنوان کرد و گفت: در تمامی دوره های همکاری از ابتدا تاکنون مهندس مدنی به عنوان فردی دلسوز که با احاطه کامل به مسایل شرکت و دانش فنی پشتیبان مدیریت ارشد سازمان بوده است، معرفی کرد.

مدیر عامل شرکت افزود: وی به عنوان مدیری موفق همواره یار و یاور و راهنمای نیروهای جوان شرکت بوده و با صبر و حوصله آنها را برای شناخت مسایل کاری مورد راهنمایی قرار می داد.

مهندس بربند افزود: جای جای اثر قدم های با پشتکار و همت وی در شرکت به یادگار خواهد ماند و این باقیات صالحات چون چراغی فرا روی زندگی، آینده ایشان خواهد بود.

در ادامه مهندس بیات معاون بهره برداری شرکت در خصوص دوران فعالیت کاری مشترک با مهندس مدنی گفت: وی فردی صادق، باهوش و توانمند بود که با قدرت علم و دانش به تمام مسایل کار آشنا بود و به خوبی به اداره امور می پرداخت.

وی افزود: نکته قابل ذکر این است که ایشان جزو معدود مدیرانی بودند که به طور کامل و دقیق به آئین نامه ها و دستورالعمل ها واقف بوده و با رویکرد انسان دوستانه ای که داشتند توجه ویژه ای به منابع انسانی شرکت داشتند و همواره تلاش می کنم که وی به عنوان الگویی ارزنده در سرلوحه فعالیت های کاری خود قرار دهم.

در لوح تقدیری که به مناسبت قدردانی از تلاش های ارزنده مهندس مدنی به وی تقدیم شد آمده است:

 

بسم الله  الرحمن الر حیم

چه غرورآفرینند آن عزیزانی  که در کمال صداقتو درستکاری، سی سال از بهترین سال های عمر خود را در سنگر خدمت گذراندند  ودرجهت تحقق اهداف صنعت برق، خالصانه از هیچ کوششی دریغ نورزیدند و با پذیرش غم و شادی وبا توکل به ایزد منان در کنار سایر همسنگران از خود گذشتند  .

جناب آقای  مهندس سیددانش مدنی

اکنون که این مرقومه را   می نویسم هم اشک شوق بر دیدگانم جاری است و هم اشک غم و حسرت.

شوق از این باب که   با   کارنامه ای درخشان و   در   اوج موفقیت  و صلابت و سلامت سکان راهبری  را  به دیگر شاگردان این عرصه می سپاری و حسرت از این بابت که چنین یار و همراهی   در  این دریای مواج و پرتلاطم دیگر در کنارم نیست.

از   شما    صمیمانه   خواستارم که جمع  خانواده بزرگ صنعت برق را  بعد  از این هم مورد  عنایت، راهنمایی و هدایت قرار دهید تا   با    تربیت نسل جوان چرخ این صنعت نیز برای آیندگان همچنان در حال حرکت باقی بماند.

سبک دوشی واژه ای است بهتر از بازنشستگی، زیرا مردان این سرزمین هیچ گاه از پا    نمی نشینند.

اکنون که به افتخار سبک دوشی نایل آمده اید، توفیق روزافزون شما  و  خانواده گرانقدرتان را  از  درگاه  احدیت مسئلت دارم.

امید است   در پرتو عنایات حق همواره در کلیه شئون زندگی موفق و موید باشید.

 

در پایان مراسم، با اهدای هدایایی ارزنده از سوی مدیران ارشد صنعت برق، همکاران، دوستان و یاران همیشگی مهندس مدنی، از وی و خانواده گرامی ایشان که در تمامی مراحل زندگی دوشادوش وی قدم برداشته اند قدردانی شد.

گفتنی است مهندس حسن شاکری از سوی مهندس بربند به عنوان قائم مقام و معاون هماهنگی شرکت با حفظ سمت پیشین (معاون برنامه ریزی و بودجه) منصوب و معرفی شد.

تاریخ ثبت : 1393/08/10 12:01