حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>مدیرعامل سازمان انرژی های نو: پرداخت از محل 30ریال عوارض برق کمک به توسعه سیستمهای فتوولتائیک می کند
عنوان خبر :مدیرعامل سازمان انرژی های نو: پرداخت از محل 30ریال عوارض برق کمک به توسعه سیستمهای فتوولتائیک می کند
خلاصه خبر :مدیرعامل سازمان انرژهای نوایران گفت: می توان از محل 30 ریال عواض برق با توجه به اینکه در بند «ز» تبصره بودجه در سال 93 و ماده 69 بودجه سال 92تصریح شده، پرداخت هایی انجام داد تا بتوانند سیستم های فتوولتائیک را در سازمان های اداری، مسکونی و آموزشی اجرایی کنند.
متن خبر :

یوسف آرمودلی در نشست مشترک مدیران عامل سازمان انرژی های نو و توزیع برق استان تهران اظهار کرد:ایده هایی که در شرکت توزیع برق استان تهران تبدیل به عمل شده قابل تحسین است و پیشنهاد می شود این فعالیت ها به خصوص در بحث ثبت اطلاعات و مدیریت از طریق نرم افزار یکپارچه و سیستم های مخابراتی در سایر شرکت های توزیع نیز به کار گرفته شود.

وی اشاره داشت: فعالیت های انجام شده در شرکت توزیع نیروی برق استان تهران آینده اثربخش و موفق در زمینه ایجاد و استقرار سیستم هایی برای بهره گیری از منابع تجدیدپذیر را ممکن می سازد.

آرمودلی تصریح کرد: با توجه به اینکه در بند «ز» تبصره بودجه در سال 93 و ماده 69 بودجه سال 92، می توان از محل 30 ریال عوارض برق پرداخت هایی به شرکت های توزیع و برق منطقه ای از طریق شرکت توانیر انجام داد که این شرکت ها بتوانند سیستم های فتوولتائیک را در سازمان های اداری، مسکونی و آموزشی اجرایی کنند .

مدیرعامل سازمان انرژی های نوایران تاکید کرد: مذاکرات بسیار خوبی دراین زمینه با شرکت توزیع برق استان تهران انجام شده است که در آینده ای نه چندان دور شاهد استقرار سیستم های متعدد فتوولتائیک در مجموعه تحت پوشش این شرکت خواهیم بود.

وی با اشاره به این مطلب که نوآوری، خلاقیت، کار عملی و ادغام آن با مسایل اجرایی در فعالیت ها به چشم می خورد، اظهار کرد: استفاده از توانمندی داخلی، مشاورین و اساتید دانشگاهی منجر به ایجاد طرح هایی شده که فعالیت ها را مکانیزه و منظم کرده و ارتباطات قوی تری را به وجود آورده و باعث شده فعالیت های پیچیده شرکت توزیع با مدیریت علمی و هوشمند اداره شود.

گفتنی است در این نشست تولید برق از سیستم های فتوولتائیک در محدوده تحت پوشش برق استان تهران مورد بررسی قرار گرفت.


تاریخ ثبت : 1393/07/22 16:16