حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>ایمن سازی و تامین روشنایی معابر مسیر مدارس در نواحی استان تهران انجام شد
عنوان خبر :ایمن سازی و تامین روشنایی معابر مسیر مدارس در نواحی استان تهران انجام شد
خلاصه خبر :اقدامات لازم جهت تامین روشنایی معابر و ایمن سازی پست های برق مسیر مدارس انجام شده است.
متن خبر :

مهندس بهنام بیات معاون بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق استان تهران گفت:به مناسبت شروع سال تحصیلی کلیه فعالیت های عادی و انجام تعمیرات معمول خود را در یک بازه زمانی 15 روزه متوقف کرده و اقدامات لازم برای آغاز مدارس را در دستور کار قرارداده است.

وی اقداماتی که برای سال تحصیلی در دستور کار قرار گرفته را بستن درهای پایه های روشنایی که احیانا باز مانده، بستن درپست ها و جعبه های برق عنوان کرد و بیان داشت: تامین روشنایی معابری که در مسیر مدارس قرار دارند جزو برنامه های ویژه سال تحصیلی است.

بیات خاطر نشان کرد: مامورین شرکت طبق برنامه از پیش طراحی شده با مراجعات مکرر در مسیر مدارس اقدامات فوق را به عمل آورده تا ضمن کاستن خطرات احتمالی برای دانش آموزان مسیر امنی برای تردد آنان فراهم آورند.

معاون بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق استان تهران عنوان کرد: علاوه بر موارد ذکر شده نسبت به رعایت مبلمان شهری اقداماتی نظیر رنگ کاری پایه ها روشنایی و پست های برق صورت گرفته تا زیبایی مبلمان شهری دو چندان شود.

وی اظهار کرد: گزارش اقدامات صورت گرفته بیانگر آن است که خوشبختانه تاکنون هیچ حادثه ای که ناشی از تاسیسات برقی مسیر مدارس باشد رخ نداده و مسیر دانش آموزان از خطرات احتمالی ایمن سازی شده است.


تاریخ ثبت : 1393/07/15 10:35