حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>توفان تهران پنج میلیاردریال به برق چهاردانگه خسارت واردکرده است
عنوان خبر :توفان تهران پنج میلیاردریال به برق چهاردانگه خسارت واردکرده است
خلاصه خبر :مدیر برق منطقه چهاردانگه در استان تهران گفت: طبق برآورد اولیه، توفان های چند روز گذشته بالغ بر پنج میلیارد ریال به تاسیسات برق این منطقه خسارت وارد کرده است.
متن خبر :

مهندس مهدی دمیرچی با اعلام اين مطلب گفت: اولین توفان (12 خرداد) تهران خسارات بیشتری به تاسیسات برق در منطقه چهاردانگه وارد کرد.
وی افزود: کار برآورد دقیق میزان خسارتهای دو توفان همچنان در دستور کار شرکت برق چهاردانگه قرار دارد و بعد از بررسی های کارشناسی میزان دقیق خسارات وارده اطلاع رسانی خواهد شد.

دمیرچی با بیان این مطلب که تاسیسات برق درمقابل وزش باد و توفان آسیب پذیر است گفت: طرح جهادی اصلاح شبکه را به منظور کاهش آسیب های ناشی از باد و توفان در دستور کار قرار داده ایم.

وی اظهار کرد: بحث هرس (شاخه زنی) درختان اطراف شبکه را در این طرح جهادی با جدیت دنبال می کنیم و تا آنجا که ممکن است شبکه را از این نظر ایمن کرده ایم.

مدیر برق منطقه چهاردانگه افزود: تقویت اتصالات خرد نیز در دستور کار قرار گرفت که روز پنج شنبه گذشته با آرام گرفتن هوا و استفاده از چهار اکیپ عملیاتی بر روی خط گرم (شبکه دارای برق) این کار انجام شد.

دمیرچی گفت: فیدرهایی (ترانس برق) که برق مناطق حساسی مانند سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران و چاه های آب را تامین می کنند در این طرح تقویت و اصلاح شد.

وی بیان کرد: اجرای طرح جهادی اصلاح شبکه اثر خود را در توفان شب گذشته آشکار ساخت به گونه ای که سبب شد میزان خسارات به طور چشمگیری کاهش یابد.
تاریخ ثبت : 1393/03/18 14:19