حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>مدیر کل دفتر پشتیبانی فنی توزیع توانیر:ممیزی انتقال تجربیات ارزنده همکاران است
عنوان خبر :مدیر کل دفتر پشتیبانی فنی توزیع توانیر:ممیزی انتقال تجربیات ارزنده همکاران است
خلاصه خبر :هدف از اجرای ممیزی در شرکت های صنعت برق انتقال تجارب ارزنده شرکت ها به یکدیگر است.
متن خبر :

مهندس یاورطلب، مدیر کل دفتر پشتیبانی فنی توزیع توانیر و سرپرست ممیزی با اعلام این مطلب گفت: در این ممیزی دو روزه با بهره گیری از همکاران صنعت برق به دنبال میزان رابطه صف (توانیر) با ستاد هستیم و موارد ابلاغی که از ستاد برای اجرا به شرکت های زیرمجموعه ابلاغ شده، مورد ارزیابی قرار می گیرد . وی افزود: امیدواریم با تعامل و هم اندیشی بهترین و کارآمدترین فعالیت ها، جمع بندی و ارایه شود و در صورت وجود نقاط ضعف گام اساسی در جهت بهبود وضعیت برداشته شود.

مهندس سیدعلی بربند مدیر عامل شرکت نیز در سخنانی گفت: نگاه مدیریت سیستمی در علم مدیریت بیانگر این مساله است که هر شرکت باید در مقاطع گوناگون زمانی عملکرد خود را با اهداف پیش بینی شده بسنجد و نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی کند که این مهم در شرکت برق نواحی به دقت و به فراخور زمانی انجام می شود.

وی افزود: آنچه که حائز اهمیت است نگاه شخص ثالث و یا در واقع همان چشم سوم است که می تواند یک نگاه استراتژیک باشد.آنها با نگاهی گسترده تر از بیرون سازمان را مشاهده کرده و آنرا با دنیا و سایر سازمان ها مورد مقایسه قرار می دهند.

مهندس بربند افزود: نگاه ارزشیابی از نگاه شخص ثالث برای مجموعه برق نواحی استان تهران بسیار ارزشمند است و تمامی نکته نظرات کارشناسان در جهت بهبود عملکرد سازمان و ارایه خدمات به مشترکین صنعت برق مورد بهره برداری خواهد گرفت.

تاریخ ثبت : 1393/03/03 09:52