حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>مدیر منطقه برق قرچک:توسعه جمعیت نیازمند توسعه زیرساخت ها در زمینه برق است
عنوان خبر :مدیر منطقه برق قرچک:توسعه جمعیت نیازمند توسعه زیرساخت ها در زمینه برق است
خلاصه خبر :در سال 92 بالغ بر7750 اشتراک به منطقه برق قرچك اضافه شد.(نزديك به 10درصد به اشتراك هاي قبلي اضافه شده است)
متن خبر :

مهندس مجید خانی مدیر منطقه برق قرچک با اعلام این خبر گفت: در طی سال های اخیر در منطقه برق قرچک ساخت و  سازهای زیادی انجام شد و در سال 92 زیربنای کاری منطقه برق قرچک خدمت رسانی به این تعداد جمعیت بوده است.

وی افزود: انجام این کار نیازمند زیربنا و زیرساخت های لازم بود و با توجه به بودجه خوبی که در سال 92 به منطقه اختصاص پیدا کرد، پیمانکاران وارد عرصه فعالیت شدند و حدود 110 ترانس نصب شد که بخشی از آن به صورت نیرورسانی و بخشی به صورت کلید در دست بوده است.

خانی ادامه داد: با توجه به اینکه در قرچک و بخشی از قلعه نو که متعلق به قرچک است 93 هزار اشتراک داریم. حدود 5 کیلومتر شبکه 20 کیلوولت که متعلق به یکی از فیدرهای اصلی شهر و همچنین 3 کیلومتر از ديگر فيدرهاي منطقه اصلاح شده است.

تعمیرات و اصلاح خطوط شبکه فشار ضعيف و روشنایی کمربندی جنوبی به طول 5 کیلومتر نیز انجام شد

مدیر منطقه برق قرچک گفت: در کمتر از 2 سال آینده مترو قرچک احداث خواهد شد که به طور قطع تراکم جمعیتی افزوده خواهد شد.

همچنین شهرک صنفی قرچک هم در حال احداث است که در این صورت بخش صنعتی قرچک هم رشد فزاینده ای خواهد شد که باید زیرساخت های لازم آماده شود و برنامه ریزی ها برای انجام برق رسانی به این جمعیت در حال توسعه انجام شود.

وی افزود: در سال گذشته در حدود 20 شهرک برق رسانی انجام شده است. همچنین در بحث روشنایی معابر هم فعالیت هایی انجام که در حدود 500 چراغ 110 و 70 وات نصب و حدود 2 هزار و 800 لامپ تعویض شده است.

مهندس خانی ادامه داد : برای زیرساخت های عمده تر شهر قرچک، 2 پست 63 هزار کیلوولت آمپر در حال نصب شدن است که یکی از آنها پست 63 هزار کیلوولت آمپر دائم پوئينك است که بسیار مهم ميباشد و حدود 8 فیدر آن مربوط به قرچک است که با تعاملاتی که با فرمانداری و شهرداری انجام شده، موانع اجرایی کار تا حدود بسیار زیادی برطرف شده و ساختمان آن پشرفت قابل قبولی داشته است.

پست دیگر،  63  شهرک صنفی است که منطقه در بحث پيگيري طراحی های آن فعالیت دارد و امیدواریم که در سال 93، این دو پست به مدار آید.

وی افزود: از ابتدای سال 93، فروش اشتراک بالا بوده و در حدود 500 اشراك فروخته شده است که این تعداد رقم بالایی است که نیاز به زیرساخت دارد و در حال حاضر در حدود 10 پروژه در حال اجرا داریم که انشاءا... تا خردادماه به پایان خواهد رسید.

 

تاریخ ثبت : 1393/02/17 11:53