حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>مهندس گل محمدی، مدیر دفتر ایمنی و بحران:در شرکت توزیع نیروی برق استان تهران هیچ سقفی برای خرید تجهیزات و ادوات ایمنی وجود ندارد
عنوان خبر :مهندس گل محمدی، مدیر دفتر ایمنی و بحران:در شرکت توزیع نیروی برق استان تهران هیچ سقفی برای خرید تجهیزات و ادوات ایمنی وجود ندارد
خلاصه خبر :در مراسمی که به مناسبت روز جهانی کار و کارگر در منطقه برق ورامین برگزار شد از کارگران نمونه این منطقه تجلیل بعمل آمد. در ابتدای این مراسم مهندس منصوری، مدیر منطقه برق ورامین ضمن گرامیداشت روز جهانی کارگر از کلیه همکاران این منطقه به سبب تلاش در جهت ارتقاء فرهنگ کار و ایمنی در طی سال 92 قدردانی نمود و گفت: در راستای کاهش و کنترل فشارهای روانی ناشی از محیط کار و خانواده با همکاری کارکنان این منطقه با اتخاذ راهکارهایی تلاش نمودیم تا در سال 92 منطقه برق ورامین، منطقه ای دور از هر گونه خطر و تشنج باشد.
متن خبر :

وی با اشاره به نامگذاری سال 93 تحت عنوان سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی از سوی مقام معظم رهبری، اظهار امیدواری کرد که منطقه برق ورامین همچون سالیان گذشته سالی با بهترین شاخص ها در بخش بهره برداری و ایمنی را در پیش رو داشته باشد و موفقیت های گذشته تکرار شود.

دیگر سخنران این مراسم، مهندس گل محمدی، مدیر دفتر ایمنی و بحران بود. ایشان ضمن تقدیر از تلاش های همکاران منطقه برق ورامین در کسبِ عنوان منطقه ای ایمن، گفت: کار صحیح، کار ایمن است و ایمنی یـک فرهنگ است؛ فرهنگ ایمنی مجموعه ای از باید ها و نبایدهایی است که ما باید نسبت به یک مسئله داشته باشیم و به طور مستمر آن را بکار گیریم.

وی افزود: همانگونه که کلیه مدیران شرکت در برابر حفظ سلامت کارگران مسئول هستند، کارگران عزیز نیز باید با بکارگیری مستمر اصول ایمنی از خطرات احتمالی جلوگیری نمایند.

مهندس گل محمدی با اشاره به مبحث موقعیت شناسی تصریح کرد: براساس گزارش های کارگروه تخصصی بررسی حوادث شرکت، وقوع 99 درصد از حوادث به سبب نبود اشراف بر شبکه است؛ بنابراین می طلبد که علاوه بر آموزشهای لازم و ارتقاء دانش فنی خود، همواره روحیه پرسشگری خود را حفظ نماییم زیرا در شبکه های برق در هر لحظه با موقعیت جدیدی مواجه هستیم که این امر مستلزم پرسش و راهنمایی های لازم است.

مهندس گل محمدی با بیان توانمندیهای شرکت توزیع نیروی برق نواحی استان تهران اعلام کرد که در این شرکت هیچ سقفی برای خرید تجهیزات و ادوات ایمنی وجود ندارد و این شرکت از نظر لوازم ایمنی در حد استاندارد های شرکت های اروپایی است.

ایشان در پایان تأکید کرد که در کلیه مناطق همه ساله باید یک بسته آموزش ایمنی جدید تدوین شده و به مرحله اجرا درآید.

در ادامه این مراسم مهندس رحیمی، فرمانده پایگاه مرکزی بسیج شرکت نیز با تبریک روز کارگر طی سخنانی کوتاه از راه اندازی بسیج متخصصین و همچنین آغاز به کار لیگ فوتسال در سطح شرکت خبر داد.

خاطرنشان می سازد در پایان این مراسم با حضور مدیران مناطق قرچک، ورامین، پیشوا، پاکدشت و ری و همچنین مدیر دفتر ایمنی و بحران از مهدی علیزاده، مهدی مهدانیان اردستانی و کاظم احمدی، کارگران نمونه منطقه برق ورامین و همچنین علی اکبر رئوفی، همکار منطقه برق ورامین که در سال 92 به افتخار بازنشستگی نائل آمده است، با اهدای جوایزی تقدیر شد.

تاریخ ثبت : 1393/02/13 10:40