حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>برگزاری جشن گرامیداشت «روز زن» در شرکت توزیع برق استان تهران
عنوان خبر :برگزاری جشن گرامیداشت «روز زن» در شرکت توزیع برق استان تهران
خلاصه خبر :جشن میلاد باسعادت دخت نبی مکرم اسلام، حضرت فاطمه (س) و گرامیداشت روز زن با حضور جمعی از بانوان شاغل در شرکت توزیع نیروی برق نواحی استان تهران در محل فرهنگسرای ولاء برگزار شد.
متن خبر :

در این مراسم که کلیه اعضای شورای فرهنگی شرکت نیز حضور داشتند، شهناز غیاثی، مشاور مدیر عامل در امور زنان و خانواده طی سخنانی به شرح فعالیت ها و دستاوردهای حاصله در راستای رفع موانع و مشکلات فردی و خانوادگی و اعتلا و تحکیم موقعیت شغلی و اجتماعی بانوان در شرکت پرداخت و تصریح کرد: برگزاری سمینارهای آموزشی و کارگاه های مهارتهای زندگی، از مهمترین اقدامات انجام شده در جهت حل مشکلات خانوادگی همکاران در طی سالیان اخیر بوده است.

وی با اشاره به تقدیر دفتر مشارکت امور زنان و خانواده وزارت نیرو از شرکت توزیع نیروی برق نواحی استان تهران به عنوان شرکت برتر در میان سایر شرکت های توزیع در امور مربوط به بانوان و خانواده، این موفقیت را مرهون توجه و حمایت همه جانبه شخص مدیر عامل و مدیران ارشد شرکت دانست و از زحماتایشان تجلیل نمود.

دیگر سخنران این مراسم حجت الاسلام صحت قول بود؛ ایشان با استناد به آیات و روایات قرآنی به تبیین و تشریح واژه درک پرداخت و گفت: درک در زندگی زناشویی با توجه به فرمایش امام صادق (ع) باید به آرامش منتج شود.

وی افزود: روان شناسان معتقدند در هر رابطه ای اگر فردی از طرف مقابل خود متوقع است باید در ابتدا درک درستی از خودش داشته باشد. اگر درک درستی از خود داشته باشیم، قطعاً اشتباهات همدیگر را تحمل می کنیم و به دیگران اجازه جبران می دهیم.

حجت الاسلام صحت در پایان بیاناتشان  ضمن هشدار  جدی به جوانان در دوری جستن از رویا پردازی، درک درست از خود و محیط پیرامون را امری مهم در جهت ازدواج های موفق و پایدار دانست و  بر وجود اختلاف سلایق در میان ابناء بشر تاکید نمود .

نمایش مستندی از فعالیتهای بانوان شرکت، اجرای گروه هنری دستان گویا، موسیقی زنده و همچنین گفتگو و تجلیل از بانوی هنرمند سریالهای تلویزیونی، خانم حلیمه سعیدی (مادر شهید رضا لشگری) از دیگر برنامه های جنبی این مراسم بود.

یادآوری می شود در پایان این مراسم  از سوی  دفتر مشارکت زنان شرکت، اشرف السادات  نیک مؤمن، لیلا عباسی، مهری کاووسی، مریم رستمی جاهد، مریم ملکی و مریم سربندان به عنوان بانوان برتر علمی شرکت، رقیه عینی به عنوان نماینده برگزیده امور بانوان در منطقه برق اسلامشهر، زهره شیرکوند، به عنوان پیشنهاددهنده برتر در سطح شرکت، بانوان سرپرست خانوار شاغل در شرکت، برندگان مسابقات علمی و بانوانی که در سال 92 به افتخار بازنشستگی نائل آمدند با اهدای لوح و هدایای نقدی مورد تقدیر قرار گرفتند.

تاریخ ثبت : 1393/02/02 00:00