حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>مدیر عامل شرکت:تجارب همکاران بازشسته در آموزش نیروهای جوان موثر است
عنوان خبر :مدیر عامل شرکت:تجارب همکاران بازشسته در آموزش نیروهای جوان موثر است
خلاصه خبر :مهندس بربند، مدیر عامل شرکت در مراسم تویع و معارفه معاونت منابع انسانی و همچنین فرمانده پایگاه بسیج مرکزی ضمن تجلیل از تلاش های ارزنده مدیران دفاتر منابع انسانی و حسابداری و درآمد با اظهار داشت: همکارانی که امروز خدمت 30 ساله آنها در شرکت به اتمام می رسد افراد متخصص و توانمندی هستند که تمامی تلاش های بی وقفه و دلسوزانه آنها در راستای پیشبرد اهداف شرکت بود.
متن خبر :

وی افزود: همکاران بازنشسته، افراد باتجربه ای هستند که در آموزش نیروهای جوان بسیار کارآمد و ارزشمند هستند.

مهندس بربند، از تشکیل شرکت مادر تخصصی توزیع خبر داد و گفت: رویکرد و تأکید چنین شرکتی نگاه بازرگانی و نگاه سیمداری است که باید تمامی امکانات را در جهت فضاسازی و ایجاد زیرساخت های لازم برای انجام فعالیت های سیمداری بسیج نماییم.

وی افزود: مجموعه مدیریت و کلیه همکاران باید به شرکت به عنوان یک بنگاه اقتصادی و برق به عنوان یک کالا نظر داشته باشند. بی تردید با چنین دیدگاهی منافع حاصل از صرفه جویی در فعالیت ها، به منابع شرکت بازمی گردد که می تواند زمینه ای برای افزایش وضعیت رفاهی و دریافتی همکاران به خصوص در بخش پیمانکاری شود.

مهندس بربند ادامه داد: به زودی نرخ ترانزیت انرژی مشخص و اعلام می شود و مدیران باید بر درآمدها و هزینه ها به درستی مدیریت کنند.

در ادامه صحراپور، فرمانده بسیج شرکت توانیر نیز در سخنانی گفت: بسیج یکی از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی است که مقام معظم رهبری نیز به این مساله همواره تأکید داشته اند.

وی افزود: بسیج با اخلاص، توانمندی و همدلی توانسته مشکلات موجود در کشور را حل کند.

صحراپور تصریح کرد: رویکرد بسیج برنامه های تخصصی، علمی و فنی است و این مسأله در شرکت توزیع برق نواحی استان تهران وجود داشته و باعث افتخار خانواده بزرگ بسیج است.

یادآوری می شود در این مراسم ، مهندس مهدی سمیعی و مهندس داود رحیمی به ترتیب به عنوان سرپرست جدید معاونت منابع انسانی و سرپرست پایگاه مرکزی بسیج شرکت معرفی شدند و با تقدیم لوح و هدایایی از سوی مدیریت و همکاران شرکت از محسن جهاندیده، معاونت پیشین منابع انسانی، عباس کشاورز، مدیر دفتر حسابداری و نظارت بر درآمد و سید شمس الدین ایران محبوب فرمانده پیشین پایگاه مرکزی بسیج قدردانی به عمل آمد.

تاریخ ثبت : 1393/01/26 13:10