حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>تقدیر فرماندار و امام جمعه از عملکرد مطلوب منطقه برق شهرستان قدس در سال 92
عنوان خبر :تقدیر فرماندار و امام جمعه از عملکرد مطلوب منطقه برق شهرستان قدس در سال 92
خلاصه خبر :در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان قدس در سال 92، فرماندار با اهدای لوح تقدیر از فعالیت هاو عملکرد خوب مدیریت منطقه برق اين شهرستان قدردانی كرد.
متن خبر :

در این جلسه که ساعت نه صبح روز یکشنبه بیست و پنجم اسفند ماه در سالن اجتماعات فرمانداری و با حضور فرماندار، امام جمعه و مسئولین ادارات تشکیل شده بود، فرماندار قدس در سخنانی به نقش مهم مدیران در یک سیستم اشاره کرد.

نور محمد فردی با اعلام آماده باش همه ادارات در تعطیلات نوروز گفت: به این منظور ادارات کشیک های خود را فعال کنند تا در تعطیلات نیز در خدمت مردم و مسائل و مشکلات احتمالی باشند .

در این جلسه با توجه به اقدامات انجام شده در شهرستان، پروژه های افتتاح شده و اجرای برنامه های دهه مبارک فجر به اداراتی که بهترین عملکرد را از نظر کمیته نظارت و ارزیابی فرمانداری در این ایام داشتند، لوح تقدیر و هدایایی داده شد.

این ادارات شامل منطقه برق ، اداره ورزش و جوانان ، اداره صنعت و معدن و تجارت ، اداره تبلیغات اسلامی و آموزش و پرورش و شهرداری بودند.

فرماندار قدس با توجه به نقش اداره برق در این راستا و عملکرد مطلوب از جمله تیر های برق بهسازی شده ، گسترش و بهسازی شبکه های برق، آذین بندی در ایام ویژه سال و خصوصا در روزها ی دهه مبارک فجر، تهیه بالابر در ایام دهه فجر و راه پیمایی 22 بهمن، اصلاح  روشنایی معابر ، این لوح سپاس را اهدا کرد و از زحمات و تلاش مدیر و همکاران وی در این اداره تشکر و قدردانی نمود.

 

تاریخ ثبت : 1393/01/17 08:50