حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>قائم مقام شرکت:تعهد و مسئولیت پذیری همکاران واحد حقوقی قابل ستایش است
عنوان خبر :قائم مقام شرکت:تعهد و مسئولیت پذیری همکاران واحد حقوقی قابل ستایش است
خلاصه خبر :در نشستی با حضور مديران ستاد ومناطق از همکاران واحد حقوقی شرکت قدردانی شد.
متن خبر :

مهندس سیددانش مدنی قائم مقام شرکت در این نشست در سخنانی گفت: شرکت توزیع برق نواحی استان تهران سازمان به هم پیوسته ای است که عملکرد مطلوب همکاران در همه واحدها در فعالیت های شرکت تاثیر گذار است.

وی افزود: همه همکاران باید تلاش خود را به کار بگیرند و در سوددهی شرکت سهیم باشند و واحد حقوقی شرکت به عنوان یکی از واحدهای با مسئولیت و تعهد به خوبی این مهم را در نظر گرفته و در همین راستا حرکت می کند كه تعهد و مسئوليت پذيري آنها قابل ستايش است.

مهندس مدنی ادامه داد: با توجه به اینکه مناطق تحت پوشش شرکت، با مسایل متعددی همچون دستکاری لوازم برقی، بهره گیری از برق غیرمجاز و .. روبه روست، دفاع از حقوق شرکت در محاکم اداری و قضایی توسط همکاران دفتر حقوقی به خوبی انجام شده است، به گونه ای که تاکنون موفقیت های اعتباری و ریالی زیادی در این زمینه کسب شده است و این در حالیست که مشاهده می شود در برخی از شرکت ها به دلیل عدم توانایی واحد حقوقی آنها، تبعات حقوقی و اقتصادی زیادی گریبانگیر آنها شده است.

در پايان با اهداي لوح تقير وهدايايي از عليرضا مودي مدير دفتر حقوقي ورسيدگي به شكايات و بيژن ميرزايي و سولماز جديدي از همكاران دفتر حقوقي ستاد شركت قدرداني شد.

تاریخ ثبت : 1392/12/03 15:58