حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>مشاور وزیر در امور زنان و خانواده:در شرکت توزیع نیروی برق نواحی بانوان براساس توانمندی خود فعالیت می کنند نه جنسیت
عنوان خبر :مشاور وزیر در امور زنان و خانواده:در شرکت توزیع نیروی برق نواحی بانوان براساس توانمندی خود فعالیت می کنند نه جنسیت
خلاصه خبر :در شرکت توزیع نیروی برق نواحی استان تهران، بانون براساس توانمندی، علاقه و کارایی خود مشغول به کار می باشند و تفاوت جنسیتی ملاک انتصاب شغلی بانوان نیست.
متن خبر :

فاطمه قیومی مشاور وزیر در امور زنان و خانواده در جمع بانوان شرکت توزیع نیروی برق نواحی استان تهران با اظهار این مطلب گفت: خوشبختانه در این شرکت به توانمندی بانوان توجه شده و این در حالیست که در کنار این موضوع، بحث تحکیم بنیان خانواده همکاران نیز مورد توجه قرار گرفته و آموزش ها و مشاوره های لازم در این خصوص توسط دفتر مشارکت امور زنان و خانواده شرکت انجام شده است.

وی افزود: با توجه به تکنولوژی های پیشرفته ای که در بخش دیسپاچینگ و مخابرات این شرکت استفاده شده، خوشبختانه بانوان متخصص و توانمند در نقاط فنی و تخصصی همچون مرکز کنترل (دیساچینگ) و سامانه مشغول فعالیت هستند.

قیومی ادامه داد: شرکت توزیع برق نواحی استان تهران که به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در بخش فنی در وزارت نیرو مطرح است به خوبی از پتانسیل ها و توانایی آقایان و خانم ها در فعالیت های خود بهره مند شده است و مدیریت ارشد سازمان با دیدگاه مثبت و ارزنده خود از حضور خانم ها در پست های حساس و کلیدی استقبال می کنندو مشاغل و پست های سازمانی بانوان شاغل در این شرکت نشان دهنده این است که مدیریت ارشد سازمان با توجه به توانمندی کارکنان بدون توجه به جنسیت، مسولیت های مربوطه را در نظر می گیرد که این دیدگاه ارزشمند و قابل تحسین است.

مشاور وزیر در امور زنان و خانواده افزود: نگرش ما در وزارت نیرو ارتقای توانمندی خانم هاست و باید موانع فرهنگی موجود در این زمینه را با کسب موفقیت های کاری وخانوادگی برطرف کنیم که خوشبختانه با حضور فعال خانم ها، پله های پیشرفت و ترقی به سرعت طی می شود.

وی ادامه داد: مدیران با حمایت های خود می توانند زمینه را برای شناسایی و تقویت توانمندی های زنان ایجاد کنند که شرکت توزیع برق نواحی استان تهران این مهم را به خوبی انجام داده است.

مهندس بربند مدیر عامل شرکت نیز در سخنانی گفت: خوشبختانه خانم ها در نقاط کلیدی فعالیت های شرکت حضور دارند و ما از توانمندی و تخصص خانم ها به خوبی در پیشرفت و فعالیت های فنی و تخصصی بهره گرفته ایم.

این در حالیست که در شرکت های توزیع برق به دلیل حساسیت و نوع کار که خدمت رسانی به مردم است، زنان و مردان باید با جدیت و تلاش فعالیت کنند.

مدیر عامل شرکت افزود: این توانمندی در بانوان به گونه ای وجود دارد که نه تنها می توانند در عرصه های اجتماعی و کاری خود به خوبی فعالیت کنند، بلکه با مدیریت صحیح به مسایل خانوادگی خود نیز رسیدگی کنند و همه خانم ها باید این توانمندی و قدرت را در خود شناسایی، باور وتقویت کنند.

تاریخ ثبت : 1392/11/29 08:19