حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>كسب عنوان برتر پروژه تحقيقاتي شركت توزيع برق نواحي استان تهران
عنوان خبر :كسب عنوان برتر پروژه تحقيقاتي شركت توزيع برق نواحي استان تهران
خلاصه خبر :پروژه تحقيقاتي شركت توزيع برق نواحي استان تهران با عنوان"طراحي بسته نرم افزار مطالعات تلفات در شبكه هاي توزيع وكاربرد آن در شبكه توزيع برق نواحي تهران" به عنوان يكي از پروژه هاي شاخص جهت ارايه در همايش صنعت برق با دانشگاه ها و مراكز پژوهشي انتخاب شده است.
متن خبر :

مهندس جمشيد ديانتي مدير دفتر كيفيت وتحقيقات شركت با اعلام اين مطلب گفت:اين نرم افزار با همکاری دفتر کیفیت و تحقیقات شرکت توزیع نواحی استان تهران در يكي از فيدرهاي شركت توزيع نيروي برق نواحي استان تهران به كار گيري گرديده است و در طي 3 مرحله داده هاي كامل مربوط به بازه زماني 12 ماهه برداشت شده و اصلاح داده هاي معيوب و يكسان سازي آن ها بر اساس روش هاي آمايش داده و داده كاوي انجام گرفته است. سپس ، در قالب فاز تحليلي و توليد نرم افزار برنامه رايانه اي جامعي جهت مدل سازي داده ها تهيه شده است. اين برنامه كاربر ( يا مدير شبكه توزيع ) را قادر مي سازد تعداد انبوه داده هاي ثبت شده را مديريت نموده و تعداد بهينه اي از كل داده ها را جهت انجام محاسبات تلفات به نرم افزار معرفي نمايد.

وي افزود:كارآيي مناسب، دقت بالا و بار محاسباتي پايين از جمله مزاياي بسته نرم افزاري طراحي شده مي باشد كه با توجه به اعتبار سنجي نتايج حاصله در اجراي پايلوت طرح قابليت اطمينان بالايي را در كاربردهاي آتي فراهم خواهد كرد.

 

 

تاریخ ثبت : 1392/08/25 13:51