حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>برگزاری یادواره شهدای صنعت برق در شرکت توزیع نیروی برق نواحی استان تهران
عنوان خبر :برگزاری یادواره شهدای صنعت برق در شرکت توزیع نیروی برق نواحی استان تهران
خلاصه خبر :همزمان با هفته دفاع مقدس، یادواره شهدای صنعت برق به همت بسیجیان پایگاه مرکزی بسیج شرکت توزیع نیروی برق نواحی استان تهران، با حضور مدیرعامل، معاونین و جمعی از مدیران و کارکنان این شرکت و همچنین هاشم صحرا پور فرمانده مرکز بسیج شرکت توانیر در محل مجموعه برق شهدا برگزار شد.
متن خبر :

در این مراسم مهندس بربند، مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق نواحی استان تهران ضمن تقدیر ویژه از تلاشگران بسیجی این شرکت در فضاسازی مناسب و درخور توجه حوزه ستادی  با گرامیداشت یاد و خاطره کلیه شهدا و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: در طول تاریخ ایران سابقه نداشته است که در تجاوزاتی که به مرزهای این سرزمین صورت گرفته، قسمتی از خاک ایران جدا نشود ولی با جانفشانی فرزندان غیور این آب وخاک مشاهده کردیم که جنگ تحمیلی عراق علیه ایران حتی یک وجب از خاک مقدس این سرزمین جدا نشد.

بربند در ادامه سخنان خود با اشاره به طرح های جهادی انجام شده در شرکت متبوع خود افزود:  بسیجیان شرکت توزیع نیروی برق نواحی استان تهران مدل های ذهنی تصمیم گیری و برنامه ریزی را با فرهنگ بسیج تلفیق کرده اند؛ به همین سبب  در این شرکت با اعتقاد به توانمندیهای بسیجیان  کارهای دشوار و ضربتی  در قالب طرحهای جهادی به آن عزیزان محول می شود.

دومین سخنران این مراسم سردار کریم پور، مشاور فرماندهی نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود. ایشان با اشاره به آیات کلام الله مجید به تبیین جایگاه رفیع شهدا در نزد پروردگار پرداخت و گفت: شهدای عالیمقام ما در طی دوران دفاع مقدس کاری حسین گونه کردند و و هم اینک نوبت ماست که در غیاب آن عزیزان همچون حضرت زینب(س) در دوران پس از جنگ از دستاوردهای آن عزیزان صیانت نماییم.

سردار کریم پور افزود: در طی دوران دفاع مقدس، که یکی از طولانی ترین جنگهای قرن بیستم بود، رزمندگان ما فقط با مزدوران صدام در پیکار نبودند بلکه جبهه زور و تزویرنیز  با تمام قوا خواستار سرنگونی نظام نوپای جمهوری اسلامی بود به طوری که در طول جنگ ما از 25 کشور خارجی اسیر داشتیم و سایرین هم با تجهیزات نظامی پیشرفته و کمکهای مالی از صدام حمایت می کردند.

مشاور فرماندهی نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان موفقیتهای چشمگیر متخخصان جمهوری اسلامی در عرصه تکنولوژی نظامی تصریح کرد: هم اینک جمهوری اسلامی ایران با داشتن پدافند هوایی قوی آمادگی دفع هرگونه تجاوزی را دارد و فرزندان سلحشور این آب و خاک تا شعاع 2500 کیلومتری مرزهای جمهوری اسلامی هر گونه تجاوزی را در نطفه خفه می نمایند.

تاریخ ثبت : 1392/07/03 00:00