حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>برگزاری جشن میلاد حضرت فاطمه معصومه و «روز دختران » در شرکت توزیع نیروی برق نواحی استان تهران
عنوان خبر :برگزاری جشن میلاد حضرت فاطمه معصومه و «روز دختران » در شرکت توزیع نیروی برق نواحی استان تهران
خلاصه خبر :حجت الاسلام برمایی در جمع بانوان شرکت توزیع نیروی برق نواحی استان تهران: دختران امروز باید با هشیاری به سوی آینده گام بردارند؛ در مورد یک بانو نمی توان تک بعدی سخن گفت و باید ویزگی های متعدد و منحصر به فرد بانوان را مد نظر قرار داد
متن خبر :

در سالروز ولادت با سعادت حضرت معصومه(س) و روز دختر در مراسمی که به همین مناسبت در حوزه ستادی شرکت برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین محمد برمایی مدرس واستاد دانشگاه در سخنانی گفت: حضرت معصومه (س)دوران زندگی خود را در سادگی و صمیمیت دخترانه خود زندگی کردند و دختران جوان جامعه ما باید با الگو قرار دادن این بزرگوار در مسیر صحیح زندگی گام بردارند.

وی اظهار داشت: در مورد یک بانو نمی توان تک بعدی سخن گفت و باید ویزگی های متعدد و منحصر به فرد بانوان را مد نظر قرار داد. هر زن در وجود خود چهار بخش دارد؛ بخش اول مادر بودن نه به معنای باروری و زایش بلکه به معنای مفهومی آن است که فقط شامل فرزند پروری نمی شود که مصداق آن حضرت فاطمه (س) است که به "ام ابیها" (مادر پدرش) معروف است.

 حجت الاسلام برمایی افزود: بخش دیگر وجود یک زن، زیبایی است به گونه ای که زن نماینده زیبایی وجمال الهی است و بخش سوم،آمازون می باشد که به معنای قدرت جنگیدن و گذر از مرز های جنسیتی و روان و با قدرت های درونی زندگی کردن است.هر زنی این توان را دارد که با برنامه ریزی و هدفمندانه به سمت پیشرفت و آینده نگری گام بردارد.

بخش چهارم بانو بودن است که شامل متانت، خلاقیت، قدرت تحلیل، دید عمیق و معنویت است. یک بانو می تواند با خلاقیت خود در زندگی برنامه ریزی و ارتباط درستی بین فعالیت ها ایجاد کند به طوری که سطح متانت، حیا و عفت را در زندگی روزمره خود به درستی مد نظر قرار می دهد.

شهناز غیاثی مشاور مدیر عامل در امور بانوان ضمن تبریک این روز فرخنده گفت: دختران امروز وظیفه سنگین وخطیر مادری را در آینده بر عهده دارند، به همین منظور باید با شناخت و مطالعات كامل زندگي حضرت  فاطمه (س) و حضرت معصومه (س) را الگو قراردهيم.

وی افزود: دختران و بانوان ما علاوه بر حضور موفق در صحنه های اجتماعی، با برنامه ریزی صحیح در عرصه های علمی، پزوهشی، تحصیلی و خانوادگی گام های ارزنده و راسخی برداشته اند و این ایام فرخنده فرصتی است که از تلاش های ارزنده این عزیزان قدردانی شود.

یادآوری می شود در پایان مراسم با اهدای هدایایی از دختران شاغل در شرکت و مناطق تحت پوشش قدردانی شد.    

تاریخ ثبت : 1392/06/17 00:00